TD03G7320FT
- MFR.Part #
- TD03G7320FT
- JLCPCB Part #
- C667513
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 50V 732Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS