E32D101HPN333MEA5U
MFR.Part #
E32D101HPN333MEA5U
JLCPCB Part #
C6029260
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100V 28.224A@50kHz 31.8mm 33000uF 76.2mm 8mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS