TD03G4990FT
- MFR.Part #
- TD03G4990FT
- JLCPCB Part #
- C667493
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 499Ω 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS