TD03G2610FT
MFR.Part #
TD03G2610FT
JLCPCB Part #
C667459
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261Ω 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS