TD03G2400FT
MFR.Part #
TD03G2400FT
JLCPCB Part #
C667455
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240Ω 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS