TD03G2370FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
TD03G2370FT
JLCPCB Part #
C667454
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237Ω 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS