E36L351CDN222MDA5U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36L351CDN222MDA5U
JLCPCB Part #
C6028632
Package
Bolt,D63.5xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 10A@120Hz 2200uF 28.6mm 350V 39mΩ@120Hz 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS