E36D500LPN123UCD0U
MFR.Part #
E36D500LPN123UCD0U
JLCPCB Part #
C6028555
Package
Bolt,D50.8xL130mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12000uF 130mm 22.2mm 50.8mm 50V 螺栓,D50.8xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS