E36D500HPN124UE92U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D500HPN124UE92U
JLCPCB Part #
C6028539
Package
Bolt,D76.2xL92mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.12F 31.8mm 50V 76.2mm 92mm 螺栓,D76.2xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS