E36D451HPN122TEA5Q
MFR.Part #
E36D451HPN122TEA5Q
JLCPCB Part #
C6028514
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 105mm 1200uF 31.8mm 450V 76.2mm 螺栓,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS