E36D400LPN362UA79U
MFR.Part #
E36D400LPN362UA79U
JLCPCB Part #
C6028493
Package
Bolt,D35xL79mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12.7mm 35mm 3600uF 40V 79mm 螺栓,D35xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS