TD03G1000FT
MFR.Part #
TD03G1000FT
JLCPCB Part #
C667414
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS