TD03G6R34FT
- MFR.Part #
- TD03G6R34FT
- JLCPCB Part #
- C667278
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 50V 6.34Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS