TD03G4R70FT
MFR.Part #
TD03G4R70FT
JLCPCB Part #
C667262
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7Ω 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS