TD03G1004BT
MFR.Part #
TD03G1004BT
JLCPCB Part #
C667261
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1MΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS