TD03G5603BT
- MFR.Part #
- TD03G5603BT
- JLCPCB Part #
- C667232
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 50V 560kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS