TD03G4993BT
MFR.Part #
TD03G4993BT
JLCPCB Part #
C667226
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS