TD03G2873BT
MFR.Part #
TD03G2873BT
JLCPCB Part #
C667197
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS