TD03G1433BT
MFR.Part #
TD03G1433BT
JLCPCB Part #
C667163
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS