TD03G7502BT
MFR.Part #
TD03G7502BT
JLCPCB Part #
C667133
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS