TD03G4752BT
- MFR.Part #
- TD03G4752BT
- JLCPCB Part #
- C667110
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 47.5kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS