TD03G3742BT
MFR.Part #
TD03G3742BT
JLCPCB Part #
C667097
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS