TD03G1542BT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
TD03G1542BT
JLCPCB Part #
C667053
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS