TD03G1132BT
MFR.Part #
TD03G1132BT
JLCPCB Part #
C667039
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.3kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS