TD03G4121BT
MFR.Part #
TD03G4121BT
JLCPCB Part #
C666990
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS