TD03G3571BT
- MFR.Part #
- TD03G3571BT
- JLCPCB Part #
- C666982
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 3.57kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS