TD03G3091BT
MFR.Part #
TD03G3091BT
JLCPCB Part #
C666975
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.09kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS