TD03G2371BT
MFR.Part #
TD03G2371BT
JLCPCB Part #
C666961
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.37kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS