TD03G9310BT
MFR.Part #
TD03G9310BT
JLCPCB Part #
C666918
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS