TD03G7150BT
MFR.Part #
TD03G7150BT
JLCPCB Part #
C666905
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 715Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS