TD03G6040BT
MFR.Part #
TD03G6040BT
JLCPCB Part #
C666896
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 604Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS