TD03G4750BT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- TD03G4750BT
- JLCPCB Part #
- C666884
- Package
- 0603
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 475Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS