TD03G3570BT
MFR.Part #
TD03G3570BT
JLCPCB Part #
C666868
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS