TD03G2870BT
MFR.Part #
TD03G2870BT
JLCPCB Part #
C666857
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS