TD03G2000BT
MFR.Part #
TD03G2000BT
JLCPCB Part #
C666839
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS