TD03G1580BT
MFR.Part #
TD03G1580BT
JLCPCB Part #
C657377
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS