TD03G86R6BT
- MFR.Part #
- TD03G86R6BT
- JLCPCB Part #
- C657350
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 50V 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS