TD03G82R5BT
MFR.Part #
TD03G82R5BT
JLCPCB Part #
C657348
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 82.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS