TD03G75R0BT
MFR.Part #
TD03G75R0BT
JLCPCB Part #
C657343
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS