TD03G71R5BT
- MFR.Part #
- TD03G71R5BT
- JLCPCB Part #
- C657341
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 50V 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS