DE2B3KY101KB2BM01F
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DE2B3KY101KB2BM01F
JLCPCB Part #
C6022276
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 250V X1,Y2 ±10% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS