DE1E3RA472MN4AQ01F
MFR.Part #
DE1E3RA472MN4AQ01F
JLCPCB Part #
C6022267
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 500V X1,Y1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS