TD03G61R9BT
MFR.Part #
TD03G61R9BT
JLCPCB Part #
C657333
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS