TD03G53R6BT
MFR.Part #
TD03G53R6BT
JLCPCB Part #
C657326
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 53.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS