TD03G33R0BT
MFR.Part #
TD03G33R0BT
JLCPCB Part #
C657300
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS