TD03G31R6BT
MFR.Part #
TD03G31R6BT
JLCPCB Part #
C657298
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS