TD03G27R4BT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
TD03G27R4BT
JLCPCB Part #
C657291
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS