TD03G27R0BT
MFR.Part #
TD03G27R0BT
JLCPCB Part #
C657290
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS