TD03G26R1BT
MFR.Part #
TD03G26R1BT
JLCPCB Part #
C657288
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS