TD03G25R5BT
MFR.Part #
TD03G25R5BT
JLCPCB Part #
C657287
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS